Podporte aj vy Bivio

Mirec má mentálne postihnutie a prácu si nehľadá ľahko. Veľmi rád by sa však aj on zapojil do trhu práce a plnohodnotne prispieval do sociálneho systému presne ako vy. Na to mu však chýbajú potrebné praktické zručnosti. Ak sa nás rozhodnete podporiť, vaše peniaze použijeme na rekonštrukciu a úpravu objektu v bratislavskej mestskej časti Rača. Po rekonštrukcii budeme tento objekt využívať ako centrum, kde budeme ľudí ako Mirec učiť pracovať. Vďaka tomu získajú nevyhnutné pracovné zručnosti. 

Už v tomto roku chceme začať v novom centre Bivio poskytovať naše služby ľuďom s mentálnym postihnutím. 

Za Vašu podporu z celého srdca ĎAKUJEME.

1. Môj dar

Výška pravidelného daru / mesiac
/m
Ďakujeme, veľmi si vážime Vašu podporu! Vďaka nej môžeme dlhodobo a efektívne plánovať našu prácu.

2. Moje údaje

Meno *

Priezvisko *

E-mail *

3. Spôsob platby


Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania Darujme.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje. Po úspešnom prijatí daru Vám zašleme informačný email. Ďakujeme!

Združenie na pomoc ľuďom s mentálnym postihnutím považuje Váš dar za najväčší prejav dôvery v našu činnosť. So všetkými darmi nakladáme zodpovedne, efektívne, transparentne a o ich využití informujeme každý rok v našej výročnej správe. Výročné správy si môžete pozrieť na našej webovej stránke.