BIVIO je ohrozené

 

Koncom roka 2018 sme v Bratislave založili integračný sociálny podnik a rehabilitačné stredisko BIVIO. V ňom zamestnávame ľudí s mentálnym postihnutím.

Nebolo jednoduché dostať sa tam, kde sme dnes. Roky driny, mnoho zapálených ľudí, nádej, optimizmus, viera, že to má zmysel...

A veľa, veľa peňazí, ktoré sme museli investovať... Začiatky bývajú ťažké. To vie určite každý podnikateľ.

A sú ešte ťažšie, ak zamestnávate aj ľudí s mentálnym postihnutím. A nielen zamestnávame, ale ďalších aj zaúčame na pomocné profesie v kuchyni, reštaurácii, hoteli a práčovni. Pomaličky sme sa začali posúvať vpred. Krok za krokom. 

Prvá vlna koronavírusu nás nesmierne zasiahla. Ocitli sme sa v krízovej situácii, nemali sme dostatok financií na udržanie prevádzok BIVIA. Vyhlásili sme verejnú finančnú zbierku, ktorá nám čiastočne pomohla udržať pracovné miesta napriek tomu, že sme mali zatvorené. Keď sme začali opäť fungovať, prišla druhá vlna.

Opatrenia, ktoré sú stále v platnosti, spôsobili rapídny pokles tržieb. Zadlžujeme sa, ale veríme, že s pomocou empatických a štedrých ľudí prekonáme krízové obdobie, ktoré nastalo a stále trvá. Verejná zbierka prebieha a my budeme veľmi vďační za akýkoľvek finančný dar. Tiež nám veľmi pomôže, ak využijete naše ubytovacie či reštauračné služby, ktoré sme rozšírili aj o dovoz.

Poskytujeme tiež denný prenájom hotelových izieb ako „hoteloffice“ a v práčovni Vám radi operieme a ožehlíme veľkorozmernú bielizeň.

Radi Vás u nás uvítame. Príďte využiť naše kvalitné služby.

Ďakujeme Vám za Vašu doterajšiu i budúcu podporu. Len vďaka dobrým ľuďom tu dnes BIVIO je a s nádejou hľadí do budúcnosti...

Jednorázovo
Mesačne
10€
20€
30€
50€
10€
15€
20€
30€

Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania DARUJME.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje a zašleme Vám aj informačný mail o dare. Ďakujeme!

Darca zároveň berie na vedomie, že poskytuje finančný dar bez protihodnoty a teda na platobnú operáciu sa nevzťahujú možnosti reklamácie platby ako pri nákupe služieb a tovarov.